رنگ مو  و زیبایی مو یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل زیبایی و جوان ماندن در خانم ها و حتی برخی آقایان است. طیف رنگ مو دربین خانم ها آن قدر وسیع و زیاد است که برای انتخاب رنگ بسیار دچار تردید و دودلی می شود.در این مقاله سایت هفت و یک فرمول وتصاویر برترین رنگ موهای همیشه مد بین خانم را گردآوری کرده ایم سعی شده فرمول برترین رنگ ها نیز در عکس ها درج شود تا شما عزیزان به راحتی بتوانید رنگ دلخوه خودتان را بدست آورید.

 با ما همراه باشید.با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۰ و همچنین سال ۹۹ رنگ موهای بسیاری از سوی متخصصان و کارشناسان آرایش وزیبایی معرفی شده است که برخی از آنها بسیار پرطرفدار هستند و حسابی ترند شده اند. بسیاری از خانم ها تمایل دارند که با فرارسیدن سال جدید تغییر ات اساسی در رنگ موهایشان ایجاد کنند و در این زمینه از مد جدید پیروی می کنند. به طوری که با ظاهرجدیدی که برای خودشان درست می کنند همه را شگفت زده کنند.

 ابتدا بدانید هر رنگ مو مناسب کدام پوست است؟ افراد چاق یا لاغر چه رنگ مویی نیاز دارند؟

  • افراد با پوست تیره: رنگ هایی با تناژ شرابی.مسی.شاه بلوطی. فنـدقی، بـادامـی و آجری
  • افراد با پوستهای گندمگون و برنزه: رنگ هایی با تناژشـیـری، گـل بـهـی، مسـی، کـرم نـخـودی، قهوه ای، فندقی و عسلی
  • افراد با پوست روشن: بلوند 

    خاکـستـری یـا صدفی، قهوه ای مات، بـلونـد دودی و هایلایت آبی و یا قرمز

  • افراد با پوستهای صورتی و سرخ: کرم گلی، زیتونی تیره و قهوه ای تیره
  • افراد با چشمهای آبی: آبی خاکستری، آبی تیره، قهوه ای و مشکی

 رنگهای گرم برای: پوستهای تیره و گندمی و اشخاص لاغر. 

 رنگهای سرد برای: پوستهای روشن و افراد چاق.از چه مدل ظرفی برای مخلوط کردن رنگ ها استفاده کنیم؟

نحوه ترکیب کردن رنگ و اکسیدان؟

بعد از پوشیدن دستکش مقدار لازم از رنگ مورد نظرتان را در یک ظرف غیرفی بریزید و بعد مقدار لازم از کرم اکسیدان را به آن اضافه کرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط کنید تا ترکیبی یکنواخت به دست 

نکته: معمولا درصد استفاده از کرم اکسیدان (1+1) است مگر اینکه روی تیوپ درصد اکسیدان را توضیح داده باشند. برای جلوگیری از ریختن رنگ روی لباس‌های خود از یک پیش‌بند یا لباس کهنه استفاده کنید.

در صورتی که می‌خواهید پوست شما در اثر تماس با رنگ لک نشود، می‌توانید قسمت‌هایی از صورت خود را که نزدیک محل رویش مو است با کرم چرب بپوشانید (مثل وازلین، قسمت‌هایی مانند پشت گردن، پیشانی و شقیقه)آورید.

از چه قسمتی از سر شروع کنیم ؟

باید بدانید که در مورد کلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.

حتما حتما به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی که موی خاکستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر).

ترند رنگ مو سال 2020 و سال 1399 :

بلوند مرواریدی و صدفی : این رنگ یکی از شیک ترین و بروز ترین رنگ ها می باشد که هر ساله مورد استقبال زیادی قرار می گیرد.  بلوند مرواریدی و صدفی (در صورتی که موهای شما به پایه دکلره ۱۰ برسد) نسبت به بلوندهای طلایی نیاز کمتری به رنگساژ و رسیدگی مرتب دارند

منبع:

https://haftoyek.com

 

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
طرفداران سریال فلش کسب درآمد اینترنتی حقیقت جو پوستر دیواری سه بعدی میهن پوستر نجوم و سیاره ها وبلاگ هواداران حـامد برادران سلامتی و سرگرمی دانلود آهنگ جدید پرنده‌های پولساز TimeKeeper